Movies
Ratings
51
Suicide SquadRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5