Movies
Ratings
52
WALL-ERated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.5
WimbledonRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0