Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5