Movies
Ratings
100
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
1 Litre of TearsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0