Movies
Ratings
100
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5