Movies
Ratings
75
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0