Movies
Ratings
264
BugoniaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0
CubeRated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5