Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 2.0
PixelsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The VoicesRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
BurningRated ★ 0.5
ExtractedRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 2.5