Movies
Ratings
1932
DemolitionRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0