Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
BraveRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Quarantine 2: TerminalRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.5