Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 2.5- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 2.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5