Movies
Ratings
90
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0
The Book of EliRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0