Movies
Ratings
364
The Weekend AwayRated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5- The Speed CubersRated ★ 3.0
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 1.5