Movies
Ratings
122
Good NewsRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Electric StateRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0