Titles you rated
- Good Luck Charlie Season 1Rated ★ 4.5
The Last Man on EarthRated ★ 3.0- Season 1Rated ★ 3.5
- Season 1Rated ★ 5.0
Total Drama IslandRated ★ 5.0- Season 1Rated ★ 4.5
- Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- The Last Man on EarthRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Last Man StandingRated ★ 5.0
Marvel's Ultimate Spider-ManRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.0