Movies
Ratings
817
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5