Movies
Ratings
35
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 2.0
K-PAXRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0