Titles you rated
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Coco Before ChanelRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5