Series
Ratings
172
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 1.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 2.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 2.5- BeybladeRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0- Ultimate Muscle 2Rated ★ 3.5
- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.0
- Ultimate MuscleRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor WhoRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5- KeroroRated ★ 2.5
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 2.5