Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0