Titles you rated
The GameRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5
Blue HourRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5