Titles you rated
- The Black Leather NotebookRated ★ 4.0
The Animal TrailRated ★ 3.0
Akira to AkiraRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- 小さな巨人Rated ★ 2.5
Airport 2013Rated ★ 3.5- Laughing in the WindRated ★ 5.0
- プライドRated ★ 4.0
- 판도라 ~ 영원한 생명 ~Rated ★ 3.0
Legend of AmbitionRated ★ 4.5
Summer for BureaucratsRated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 1.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 5.0
The Files of Young Kindaichi Season 1Rated ★ 5.0