Series
Ratings
13
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Frankenstein's LoveRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
ReverseRated ★ 4.0- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 3.5
- I Love You Just a Little BitRated ★ 4.0
- 어머니가 된다Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Winter, Grasping LoveRated ★ 3.5
The Midday DevilRated ★ 3.0
WomanRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5