Titles you rated
MOZU Season2 ~幻の翼~Rated ★ 2.5- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 2.5
- ダブルフェイス 潜入捜査編Rated ★ 3.0
- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 2.5
ElpisRated ★ 2.5
KairosRated ★ 2.5- 최후의 만찬~형사 토노 카즈유키와 7명의 용의자~Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 2.5
SignalRated ★ 2.5
Roppongi ClassRated ★ 2.5
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 2.5
DopplegangerRated ★ 2.5- Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 2.5
- Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 2.5
ZenkamonoRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 2.5
The Ship of TheseusRated ★ 2.5
Dying EyeRated ★ 2.5