Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 0.5
CocoRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0