Movies
Ratings
351
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Like a French FilmRated ★ 2.5
The Young VictoriaRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5