Movies
Ratings
199
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0