Series
Ratings
29
TunnelRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0