Series
Ratings
60
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Missing NineRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0