Movies
Ratings
133
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0