Titles you rated
Tears of the SunRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
BoltRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
King KongRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0