Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0