Movies
Ratings
1084
It ComesRated ★ 1.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Lucky MonsterRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
Straw DogsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 1.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0