Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.5
The Rules of the GameRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0