Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Gone WednesdayRated ★ 3.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0