Titles you rated
LiveRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 2.5
Samurai GourmetRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0