Movies
Ratings
452
A Man Called OveRated ★ 4.5
BabeRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
ElektraRated ★ 3.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 2.5
Seed of ChuckyRated ★ 3.5
The Doll MasterRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.5
BlueRated ★ 3.0
Ladder 49Rated ★ 4.0
Never to LoseRated ★ 3.0
ReptilianRated ★ 4.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.0