Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 4.5