Series
Ratings
147
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Love Is Blind: HabibiRated ★ 2.0
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 2.0
Love is Blind JapanRated ★ 2.0
Love Is BlindRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 1.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Death by MagicRated ★ 3.0