Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.5