Titles you rated
VincenzoRated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.0
Last Exile - Fam, the silver wilng-Rated ★ 3.5