Series
Ratings
13- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 1.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0