Titles you rated
We Are BrothersRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0