Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Noisy MansionRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0