Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
When the Devil Calls Your NameRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5