Movies
Ratings
117
PoetryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Perfect RoommateRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Big DealRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5