Movies
Ratings
143
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0