Movies
Ratings
849
American SniperRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5