Movies
Ratings
228
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5