Titles you rated
素直になれなくてRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5